Mladinska ekipa po šestih zaporednih zmagah žal prekinila niz neporaženosti, na delu tudi pionirji

Mladinska ekipa je po šesti zaporedni zmagi, ki so jo dosegli na gostovanju v Preboldu (65:69) prejšnji vikend, v nedeljo, 27. januarja, žal prekinila niz neporaženosti. Na gostovanju v Litiji so morali priznati premoč domačinom (79:57).

Prihodnjo nedeljo, 10. februarja, ptujske mladince čaka obračun z mariborsko ekipo Borut Besedič – Ćiro. Tekma bo odigrana na domačem gimnazijskem parketu s pričetkom ob 15. uri.

Pionirska ekipa (U15) je na domačem terenu na žalost z visoko razliko izgubila proti ekipi Hopsi Polzela. Naslednja tekma jih čaka v nedeljo, 3. marca, ko bodo gostovali v Polzeli.

Prihodnjo nedeljo, 10. februarja, tudi najmlajše pionirje (U11) čaka nov turnir. V mariborski osnovni šoli Draga Kobala se bodo pomerili s Konjicami ter Sani Mariborjem.